turbolunokhod (turbolunokhod) wrote,
turbolunokhod
turbolunokhod

ПРИЯТНО ,КОГДА ТЕБЯ ПЕРЕВОДЯТ.

  Похвастаюсь .Очень приятно , когда
вдруг обнаруживаешь свое творчество ,переведенное на иностраннный язык .Пусть даже этот язык - украинская мова :

Джига, який ЧОМУСЬ ЛЮБЛЯТЬ УСІ.


Оригінал узятий у turbolunokhod в Джига, який ЧОМУСЬ ЛЮБЛЯТЬ УСІ.

Цей пост для бажаючих розім’яти мозгі.Вот як починається всім відома історія:

У віці 18 років молодий джигіт спускається з гір і на убогій, вкрай смішний антилопі Гну приїжджає в столицю робити карьеру.Он по-провінційному вкрай наївний, але при цьому прямолінійний і агресивний-навіть по дорозі до столиці він примудряється затіяти бійку через вподобаної йому симпатичною і багатою блондинко. Приїхавши до столиці, він одразу ж звертається до твориво блискучу кар’єру земляку – генералу ФСО і друга свого батька. Той у свою чергу згідно горянським традиціям не може відмовити синові свого друга і робить йому протекцію в президентську охрану.Надо також сказати, що наш абрек за столичними мірками зовні виглядає ніяк не гламурно, а досить смішно, при цьому він ще й веде себе по провінційному безглуздо – за це все над ним сміються місцеві жітелі.Но проте його це нітрохи не бентежить і він без роздумів лізе битися з усіма, хто над ним сміється-поза залежністю від їхнього статусу і ранга.В кінцевому підсумку, така тактика приносить йому деякий успіх . Наш абрек продовжує «геройствувати» – ледь знявши житло у столичного городянина, він тут же лізе лапати його молоду і красиву дружину, а самого городянина (до речі, істинного патріота своєї країни), намагався йому заперечити, жорстоко б’є і погрожує вбити.

Знайома модель поведінки, вірно адже? Однак, описаний мною джигіт у всіх, навіть у самих крайніх націонал-патріотів (і головне – націонал-патріоток), чомусь вважається вкрай позитивним героєм, отаким лицарем без страху і докору.

Питання просте – як звуть джигіта? Питання складне – чому він вважається у російських націоналістів (і націоналісток) позитивним героєм???

нашел тут http://chess-sector.odessa.ua/?p=6817

Оригинал моего поста тут
http://turbolunokhod.livejournal.com/117996.htmlTags: Турболуноход
Subscribe
promo turbolunokhod january 10, 2014 15:14 83
Buy for 10 tokens
Раньше,при царях, детишек воспитывали по Библии и по книжечке 16 века под названием "Домострой" .В советское время Библию и "Домострой" заменили на русских и советских классиков.Не знаю, что скажут мои ровесники и люди постарше меня (мне 45),но я и тогда не очень как-то…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments